Hallitus

Hallitus 2018

 

Pj Tarja Juotasniemi-Rutanen p. 040 719 9620, tarja.juotasniemi-rutanen(ät)storaenso.com

Varsinaiset jäsenet
Venla Helenius p. 040 354 3195, venla.95(ät)windowslive.com
Salla Rämö sihteeri, p. 040 416 3011, salla.ramo@hotmail.com

Katri Savinainen, jäsensihteeri
Anu Jousinen, vpj, p. 0400 756 758, ajousinen(ät)gmail.com
Kati Meskanen p. 044 368 1481, kt.meskanen(ät)kolumbus.fi
Tiina Lamberg rahastonhoitaja, p. 040 751 0534, tiina.lamberg(ät)storaenso.com

Varajäsenet
Erja Liukka, p. 050 575 1513, erja.liukka(ät)gmail.com

Anu Siuvatti

Katri Savinainen, jäsensihteeri, p. 040 580 1292, katri.savinainen(ät)gmail.com

Nuorisojäsen Noora Simpanen

Hallitus 2017

 

Pj Tarja Juotasniemi-Rutanen p. 040 719 9620, tarja.juotasniemi-rutanen(ät)storaenso.com

Varsinaiset jäsenet
Venla Helenius p. 040 354 3195, venla.95(ät)windowslive.com
Veera Hirvonen, sihteeri, p.  045 880 6677, veerahi(at)hotmail.com
Maria Matilainen, av. rahastonhoitaja, p. 050 309 0069,  mariamatilainen0(ät)gmail.com
Anu Jousinen, vpj, p. 0400 756 758, ajousinen(ät)gmail.com
Kati Meskanen p. 044 368 1481, kt.meskanen(ät)kolumbus.fi
Tiina Lamberg rahastonhoitaja, p. 040 751 0534, tiina.lamberg(ät)storaenso.com

Varajäsenet
Erja Liukka, p. 050 575 1513, erja.liukka(ät)gmail.com
Katri Savinainen, jäsensihteeri, p. 040 580 1292, katri.savinainen(ät)gmail.com

Nuorisojäsen Salla Rämö